Mehtap Turu

Tüm Fotograflar ve Videolar için Tıklayın.

Mehtap Turu

, Dalyan Çıkışlı
  • Ana Kategori :
    Günlük Tur
  • Alt Kategori :
    Tekne Turu
  • Süre :
    Günübirlik

Yıldızlar, şifalı sıcak kaplıcalar ve leziz balıklar… Köyceğiz Gölü’nde romantik bir gece tekne turunun keyfini çıkarın. Barbekü gecesine hazır olun.

0.00 dan başlayan fiyatlarla

Tur Seçenekleri

Mehtap Turu Kalkış: Dalyan Tur Tarihi : Süre : Günübirlik
Talep Gönder

Fiyata Dahil Olanlar

Barbekü akşam yemeği(ızgara köfte veya tavuk),kaplıca girişi.

Fiyata Dahil Olmayanlar

 

İçecekler

 

Akşama doğru tekne ile Köyceğiz Gölüne doğru yukarıya açılıyoruz. Küçük ve sakin bir koya çapa attıktan sonra kaptan lezzetli barbekü için ateşi hazırlarken serin sularda yüzebilirsiniz. Herkes kuruyup acıkmaya başlarken mezeler servise hazır hale gelecek. Akşam açık gök yüzünün altında yemek yemek sizin için fantastik bir deneyim olacak. Şanslıysanız kayan yıldız bile görüp dilek tutabilirsiniz. Yeni pişirilen yiyeceklerin cezbedici kokusu burnumuzdan süzülürken ana yemek olan barbeküde pişmiş köfte veya tavuğun tadını çıkarmak için yerlerimize oturuyoruz. Akşam yemeğinden sonra teknemiz sıcak sularına veya çamur banyosuna girebileceğiniz civardaki sıcak kaplıcalara doğru yol alıyor. Akşamın sonunda geri dönüşümüz başlıyor ve 23:00 gibi Dalyan’a varıyoruz.

 

Tur Programı

BBQ Gece Turu

Turumuz akşama doğru başlıyor ve göle doğru açılıyoruz. İlk durağımız sıcak kaplıcalarında rahatlayabileceğiniz veya çamur banyosuna girebileceğiniz Sultaniye’deki yerel termal kaplıcalar. Ardından akşam yemeğimizi yemek üzere gölde sakin bir yer aramak için kaplıcalardan uzaklaşıyoruz… Bulduğumuz noktaya çapa atıyor ve sakin sularda yüzmek için mola veriyoruz. Bu esnada Kaptan leziz barbekü için ateşi hazırlayacak… Herkes kuruyup acıkmaya başlarken mezeler servise hazır hale gelecek. Yemek sırasında gökyüzündeki parlak yıldızların keyfini çıkaracaksınız ve şanslıysanız kayan yıldız bile görüp dilek tutabilirsiniz! Barbeküde yavaş, ama iyice pişen balıkların mükemmel kokusu tekneyi sardıktan sonra leziz bir akşam yemeği sizi bekliyor olacak. Dilerseniz akşam yemeğinden sonra sularda serinleyebilir ya da güvertede oturarak yıldızları izleyebilirsiniz. Akşamın sonunda 23:00 gibi Dalyan’a geri dönüyoruz. Turumuza gelen çoğu katılımcı, barbekünün ne kadar lezzetli olduğunu anlatıyor. Bu akşam yemeği Köyceğiz Gölü’nde olunca daha da güzelleşiyor! 

Ulaşım

Boat