Aile Macera Paket Turu

Tüm Fotograflar ve Videolar için Tıklayın.

Aile Macera Paket Turu

, Dalyan Çıkışlı
  • Ana Kategori :
    Paket tur
  • Alt Kategori :
    Doğa&Adrenaline, Haftalık tur
  • Süre :
    7 Gün

Tüm aileye uygun maceralarTüm aile üyelerine uygun macera aktiviteleri. Ailelere yönelik bu özel pakette hem dinlenecek hem de aktif zamanlar geçireceksiniz. Dalyan merkezinin yakınında şirin ve sakin bir otelde kalacaksınız, böylece akşamları belde içinde gezinti yapabilir ve ailenizle hoş vakit geçirebilirsiniz.

0.00 dan başlayan fiyatlarla

Tur Seçenekleri

Aile Macera Paket Turu Kalkış: Dalyan Tur Tarihi : Süre : 7 Gün
Talep Gönder

Fiyata Dahil Olanlar

Konaklama oda kahvaltı,rezervasyonlar double oda olarak hesaplanır, tek kişilik oda farkı hesaplamalara yansıtılır,transferler,paket tur içereikleri

Fiyata Dahil Olmayanlar

Tüm içecekler,hotel değişiklik farkı  95 GBP per person (single suppl. 115 GBP) for 7 nights.

Tüm aileye uygun maceralar

Tüm aile üyelerine uygun macera aktiviteleri. Ailelere yönelik bu özel pakette hem dinlenecek hem de aktif zamanlar geçireceksiniz. Dalyan merkezinin yakınında şirin ve sakin bir otelde kalacaksınız, böylece akşamları belde içinde gezinti yapabilir ve ailenizle hoş vakit geçirebilirsiniz.

Yanınızda Getirecekleriniz:

Mayo ve havlu, deniz ayakkabısı veya sandalet, ıslanmaya ve kirlenmeye uygun kıyafetler, şapka, güneş kremi, güneş gözlüğü, fotoğraf makinesi.

Dahil:

Ücret ödeyen başka bir müşterimizin odada kalması durumunda kişi başına oda fiyatına göre Oda Kahvaltı konaklama, çift kişilik odada tek kişinin konaklaması halinde yaptığı ek ödeme (mevcut ise), aktiviteler sırasında yenilen öğle yemekleri, 3 aktivite (jeep safari, kanyon geçişi, Ekincik şnorkel), profesyonel rehber.

 

Ekstra:

Öğle yemeklerinde alınan içecekler, otel sınıfını artırma – 7 gece kişi başı 95 GBP (çift kişilik odada tek kişinin konaklaması halinde yaptığı ek ödeme: 115 GBP)

 

Rezervasyon sırasında önemli not:

Bu turların tamamı outdoor turlarıdır, bu nedenle koşulları göz önünde bulundurmanız gerekir. Bilginiz dahilinde özel bir sağlık durumunuz var ise bunu rezervasyon sırasında bildirmeniz ve rehbere söylemeniz gerekmektedir. Gezi planı, havaya ve talebe göre değişebilir.

Bu gezide yaş sınırı ebeveynsiz 14, ebeveynler ile 8’dir (Daha küçük çocukları olan bir aile misiniz? Sunduğumuz özel bir paket için bize ulaşın). Bu pakette 8-11 yaş aralığındaki çocuklara indirim yapılmaktadır.

Tur Programı

Aile Macera Paket Turu

Tur Programı

1. Gün: Varış

Dalaman Havalimanından Dalyan’daki otelinize transfer. Diğer katılımcılar ve hafta boyunca size rehberlik edecek olan ekibin katılımcıları ile buluşma. Günün kalan zamanında, örneğin beldede yürüyüşe çıkarak dinlenebilirsiniz. 

 

2. Gün: Jeep Safari

Jeep Safari. Tamamen aksiyon dolu bir gün… Gerçek jeepler ile gittiğiniz yerleri off-road tadında keşfedin. Jeep safari turumuzda eski bir köyde duruyor ve yürüyüş yapıyoruz. Köyün camisini görebilir, civardaki nehir kaynağının berrak sularında kısa bir kanyon yürüyüşü yapabilir, nehrin üstünde kurulu ahşap restoranda dört çeşitten oluşan öğle yemeğinizi yiyebilir, geleneksel bir köy evinde çay içerek soluklanabilir, gözlerden uzak sahilinde dolaşabilir, dağ zirvesine çıkarak Dalyan manzarasını izleyebilir ve deltasını ve deltayı çevreleyen kanallarını gezebilirsiniz. Bu saydıklarımız yalnızca birkaç alternatif. Molalarınız arasında nehrin sığ yerlerini ve yürümesi imkansız görünen yolları geçeceksiniz.

 

3. Gün: Serbest Gün

Dinlenme zamanı. Kendinize vakit ayırmak için mükemmel bir gün. Havuzda güneşlenebilir, şehir merkezinde gezebilir veya Kaunos Tours’un düzenlediği aktivitelerden birine katılabilirsiniz.

 

4. Gün: Kanyon Geçişi

Kanyon Geçişi. Islanmaya hazır mısınız? Bir saatlik jeep yolculuğundan sonra benzersiz güzellikteki kanyonda şelalelerin altında, kayaların oluşturduğu havuzlarda ve patikayı kapatan büyük dev kayaların etrafında yüzüyoruz. Kanyon tırmanışı maceranızda atmosferdeki serin havayı hissedecek ve soğuk ve billur suların sesini dinleyeceksiniz. İnişten sonra Dalyan’a dönüş ve dinlenme.

 

5. Gün: Serbest Gün

Dinlenme zamanı. Kendinize vakit ayırmak için mükemmel bir gün. Havuzda güneşlenebilir, şehir merkezinde gezebilir veya Kaunos Tours’un düzenlediği aktivitelerden birine katılabilirsiniz.

 

6. Gün: Ekincik Şnorkelle Dalış

Son aksiyon gününde denizde vakit geçireceksiniz. Akdeniz’in berrak ve serin sularında şnorkelle dalış yapacaksınız. Şnorkel ekipmanı ve öğle yemeği teknede verilecek. Tekne kaptanı sizi, dudak uçuklatan su altı dünyasındaki özel şnorkel noktalarına götürecek.

 

7. Gün: Serbest Gün

Dinlenme zamanı. Kendinize vakit ayırmak için mükemmel bir gün. Havuzda güneşlenebilir, şehir merkezinde gezebilir veya Kaunos Tours’un düzenlediği aktivitelerden birine katılabilirsiniz.

 

8. Gün: Yola Çıkış

Sizi isteksiz bir şekilde uğurlayacağız ve havalimanına transferinizi yapacağız.

 

Ulaşım

 

Otobüs, araba, jeep, tekne

Ulaşım

Araç,jeep,tekne,kano