Dalyan Multi Aktif Tur

Tüm Fotograflar ve Videolar için Tıklayın.

Dalyan Multi Aktif Tur

, Dalyan Çıkışlı
  • Ana Kategori :
    Paket tur
  • Alt Kategori :
    Haftalık tur
  • Süre :
    7 Gün

Gördünüz, gerçekleştirdiniz, orada bulundunuz… Her şeyi bu Multi Aktif Paket (Merkezi) ile başka bir açıdan deneyimleyin! Jeepe atlayın ve Dalyan sahilinin arkasındaki bölgeyi keşfedin. Akarsu geçişleri, deltanın baş döndürücü panoramik manzarası ve Akdeniz’in mavi suları…

0.00 dan başlayan fiyatlarla

Tur Seçenekleri

Dalyan Multi Aktif Tur Kalkış: Dalyan Tur Tarihi : Süre : 7 Gün
Talep Gönder

Fiyata Dahil Olanlar

Havalimanı transferleri (Dalaman-Dalyan gidiş dönüş). Ücret ödeyen başka bir müşterimizin odada kalması durumunda kişi başına oda fiyatına göre Oda Kahvaltı konaklama, çift kişilik odada tek kişinin konaklaması halinde yaptığı ek ödeme (mevcut ise). 6 aktivite (jeep safari, deniz kanosu, lüks yelkenli tekne ile yapacağınız dinlendirici 12 Adalar turu, kanyon geçişi, Türk hamamı ve rafting). 5 öğle yemeği. İngilizce konuşan rehber. Outdoor Spor sigortası.

Fiyata Dahil Olmayanlar

Uçuş maliyeti (tarafınızca organize edilecektir), öğle yemeklerinde alınan içecekler, tarafınızca yapılan ilave harcamalar, otel sınıfını artırma – 7 gece kişi başı 95 GBP (çift kişilik odada tek kişinin konaklaması halinde yaptığı ek ödeme: 115 GBP). 

Gördünüz, gerçekleştirdiniz, orada bulundunuz… Her şeyi bu Multi Aktif Paket (Merkezi) ile başka bir açıdan deneyimleyin! Jeepe atlayın ve Dalyan sahilinin arkasındaki bölgeyi keşfedin. Akarsu geçişleri, deltanın baş döndürücü panoramik manzarası ve Akdeniz’in mavi suları… Kayalıklı kıyı boyunca kürek çekin, kanyona çıkın ve serin sulara atlayın. Rafting turuyla tam bir adrenalin macerası yaşayın ve tatilinizi lüks yelkenli tekne ile yapacağınız dinlendirici 12 Adalar turu ve Türk Hamamı ile sonlandırın.

Tur Programı

Dalyan Multi Aktif

Tur Programı

1. Gün: Varış

Dalaman Havalimanından Dalyan’daki otelinize transfer. Diğer katılımcılar ve hafta boyunca size rehberlik edecek olan ekibin katılımcıları ile buluşma.

 

2. Gün: Jeep Safari

Kahvaltıdan sonra konaklama yerinizden sizi alıyoruz. Öğleden önce küçük köylerden ve Köyceğiz Gölü’nden dağlara ve buz gibi Yuvarlakçay’a gidiliyor. Öğle yemeğini nehrin üstünde adeta gizlenmiş küçük bir restoranda yiyeceksiniz. Bu sürede doğal yüzme havuzunun canlandırıcı ve soğuk sularına girebilirsiniz. Yemekten sonra rotamızı çam ormanlarına yönlendirecek ve size, ekinleri ve birçok portakal ve nar ağacının bulunduğu çiftlik alanlarını göstereceğiz. Bir köy evinde çay içerek soluklanacak ve ardından 600 m yükseklikteki dağlara uzanacağız. Nefes kesici panoramik bir manzara ile karşılaşmaya hazır olun. Oradan, denizine gireceğiniz İztuzu plajını göreceksiniz. Jeeplerle plaja geldiğinizde yüzerek serinleyebilir veya Kaplumbağa Rehabilitasyon Merkezini ziyaret edebilirsiniz. Günün sonunca Dalyan’a geri dönüyor ve sizi kaldığınız yere bırakıyoruz.

 

3. Gün: Deniz Kanosu

Yanınıza mayonuzu ve şnorkelinizi alın. Sabah araçla huzur dolu Aşı koyuna doğru yola çıkıyoruz. Önce deniz kanosu hakkında bilgilendiriliyorsunuz. Bu gözden uzak koydan itibaren kürek çekmeye başlayarak kıyı şeridinin solundan gidiyor ve turkuaz mavisi deniz ile zengin kaya oluşumlarını hayranlıkla izliyoruz. Yüzmek için ilk durağımız, dev ve dik bir kayanın altında saklanmış küçük çakıllı bir plaj. Kısa bir süre dinlendikten, yüzdükten ve büyük kayadan atladıktan sonra dağlık bir buruna kadar kürek çekiyor ve oradan sağ kıyıya doğru geçmeye hazırlanıyoruz. Dalgalar izin verir ise dar bir deniz mağarasını görebiliriz. Öğle yemeği için ise güzel ve kumlu bir plaja geliyoruz. Siz yüzerken, şnorkelle dalış yaparken veya dinlenirken rehberiniz aşçılık yapıyor ve size piknik formatında zengin bir öğle yemeği hazırlıyor. Yemeğin ardından 15 dakika kadar kürek çekerek başlangıç noktamıza dönüyoruz. Tur sonunda biz kayakları araca yüklerken serinlemek için soğuk bir içecek içebilirsiniz. Dalyan’a manzaralı, güzel bir yoldan dönüyoruz.

 

4. Gün: Lüks Yelkenli Tekne ile 12 Adalar

Sabah Göcek’in şirin limanına sizi transfer ediyoruz. Herkes tekneye bindiğinde birçok ada ve koyun yer aldığı rotamıza başlıyoruz. Durduğumuz yerlerde yüzmeye, şnorkelle dalmaya veya kıyıda yürüyüş yapmaya fazlasıyla zamanını olacak. Öğleden sonra rüzgarın kuvvetlenmesiyle yelkenimizi açıyor ve tekneyi rüzgarın akışına bırakıyoruz. Bu sırada güvertede uzanarak sadece su ve deniz kuşlarının sesini dinlemeniz yeterli. Dalyan’a, akşama doğru tatlı bir yorgunlukla dönüyoruz.

 

5. Gün: Kanyon Geçişi

İşte kendinize meydan okumak için güzel bir gün. 40 dakikalık bir yolculuk bizi Toparlar şelalesine getiriyor. Sırt çantalarımız ve kasklarımızla şelalenin birinci ve kolay bölümüne başlayabiliriz. Suda eğlence burada başlıyor. Çay boyunca yürüyebilir, kayadan kayaya atlayabilir veya kimi zaman ayak bileğinizde kimi zaman ise omuz hizanızdaki serin sularda yürüyebilirsiniz. Genellikle yatay olan ilk sulu kısım şelaleler, doğal havuzlar ve kısa duvarlar ile dikey bir hale dönüşüyor. Üçüncü şelale ise geniş bir havuz ve çeşitli yüksekliklerden atlanabilecek yerler mevcut. Güzel bir öğle yemeğinden sonra atlamak, kaymak ve doğal jakuzilerin tadını çıkartmak için ilk şelaleye geri dönüyoruz. Bazılarımız için bu kadar heyecan yeterli olurken adrenalinini defalarca artırmaktan hoşlananlarımız ise burada büyük atlayışlar yapabilir ve geniş havuzda keyifli vakit geçirebilir. Aracımızla gene yorgun, ama memnun bir şekilde ve tamamen yeni deneyimlerle Dalyan’a geri dönüyoruz.

 

 

6. Gün: Türk Hamamı

Güne gerçek bir Türk Hamamı ile başladığınız mükemmel bir dinlenme günü. Hamamın ortasındaki sıcak alanda terleyeceksiniz. İyice keselendikten sonra köpüklü sabunla güzel bir masaj yaptırabilir ve ardından çayınızı yudumlayarak dinlenme odasında gevşeyebilirsiniz. Hamamdan sonra kendinizi yeniden doğmuş gibi hissedeceksiniz.

 

7. Gün: Rafting

Damarlarınızda adrenalini hissedeceğiniz bir gün. Maceraya ve yola çıkmaya hazır mısınız? Sabah sizi konaklama yerinizde alıyoruz. Dağlara doğru yol aldıktan sonra (birkaç mola ile) size rafting tekniği hakkında bilgi veriliyor ve bottaki arkadaşlarınızla tanışıyorsunuz. 16 km’lik parkurda nehrin en hızlı akan yerleri ve el değmemiş doğası size yaklaşık 4 saat eşlik edecek. Tur sonunda barbekü formatında öğle yemeği sizi bekliyor. Gün sonunda rafting videonuzu izleyebilirsiniz.

 

8. Gün: Yola Çıkış

Ayrılma zamanı geldi veya sonraki varış yerinize hareket edebilirsiniz.

Ulaşım

Minibüs,jeep,tekne,araç