Ekincik &Mavi Mağara Bot Turu

Tüm Fotograflar ve Videolar için Tıklayın.

Ekincik &Mavi Mağara Bot Turu

, Dalyan Çıkışlı
  • Ana Kategori :
    Günlük Tur
  • Alt Kategori :
    Tekne Turu
  • Süre :
    Günübirlik

Deniz yaşamının zenginliği, fantastik renkler ve milyon yıllık bir mağara. Ekincik, şnorkel cenneti olarak bilinir. Bu tekne turu, Dalyan rıhtımından İztuzu plajına ve oradan Ege’ye açılmanız için mükemmel bir fırsat sunuyor.

0.00 dan başlayan fiyatlarla

Tur Seçenekleri

Ekincik &Mavi Mağara Bot Turu Kalkış: Dalyan Tur Tarihi : Süre : Günübirlik
Talep Gönder

Fiyata Dahil Olanlar

Includes:

Öğle yemeği,tekne,snorkel,sigorta

Fiyata Dahil Olmayanlar

İçecekler extra

Deniz yaşamının zenginliği, fantastik renkler ve milyon yıllık mağara.

Ekincik, şnorkel cenneti olarak bilinir. Bu tekne turu, Dalyan rıhtımından İztuzu plajına ve oradan Ege’ye açılmanız için mükemmel bir fırsat sunuyor. Eşsiz güzellikte bir deniz mağarası. Semizce Koyu ve Kırmızı Burun, sualtı yaşamını keşfedecebileğiniz ve turkuaz sularda yüzebileceğiniz şnorkel durakları olacak. Ardından Bilal Kaptan’ın barbeküsü ve ev yapımı mezeler sizi bekliyor olacak! Turun sonunda ise sazlıklardan Dalyan’a geri döneceğiz.

 

Yanınızda Getirecekleriniz:

Mayo, güneş kremi, güneş gözlüğü, şapka/bandana, plaj havlusu ve fotoğraf makinesi.

Dahil:

Öğle yemeği, tekne, şnorkel takımı ve sigorta.

 

Ekstra:

Teknede tüketilen içecekler.

 

Rezervasyon sırasında önemli not:

Bu turda yaş sınırı ebeveynsiz 14’tür. Ebeveynli olarak ise yaş sınırı yoktur.  Bu pakette 6-11 yaş aralığındaki çocuklara indirim yapılmakta olup 6 yaş altı için ücret alınmaz.

 

Bu turun gerçekleştirilmesi ya da tur planı talebin minimum rezervasyon koşulundan düşük olması ve olumsuz hava koşulları nedeniyle değişebilir. Bu durumda Kaunos Tours başka bir tarihte olmak üzere aynı turu teklif edecek ya da başka bir tur teklif edecek ya da tur ücretini iade edecektir.

Tur Programı

Ekincik Snorkel

Deltadaki su yollarının oluşturduğu labirentlerden açık denize doğru yelken açıyoruz. İztuzu Plajı’nı ve “Delik Ada”yı (delikli bir ada) geçerek Ekincik Koyuna ulaşıyoruz. İlk durağımız mükemmel su altı manzaraları olan bir mağaranın yanı olacak. Cam gibi ve berrak sulara atlayabilir ve mağaraya şnorkelle dalarak teknenin sizi alacağı diğer taraftan çıkabilirsiniz. Mağarada zengin su altı yaşamını ve fantastik renkli kaya oluşumlarını görebilirsiniz. Herkes tekneye geri döndüğünde Semizce denilen küçük bir koya doğru harekete geçeceğiz. Kaptan çapa attığında şnorkelle dalabilir, yüzebilir, dinlenmek için teknede kalabilir ya da kumlu plajda yürüyüş yapabilirsiniz… Bu esnada öğle yemeğimiz hazırlanacak: ev yapımı mezeler, salata ve ızgara sebzelerle sunulacak olan lezzetli bir barbeküye hazır olun.

 

Öğle yemeğinden sonra vahşi su yaşamının daha iyi gözlendiği ve şirin plajların olduğu başka bir koya gidiyoruz… Ahtapot, zargana, gelincik balığı, çipura, deniz kestanesi ve daha fazlasını görmek için şnorkelle dalabilirsiniz… Sonrasında ise tekneye geri gelin ve taze meyvelerden oluşan tabağınızın tadını çıkarın! Dönüş yolunda yeraltından çıkan sıcak sularda yüzmek için son durağımız olan Çandır köyünün kenarındaki Alagöl adlı gölde mola vereceğiz! Gün sonunda sazlıklardan Dalyan’a geri dönerken Kaunos antik kenti kalıntılarını izleyerek keyifleneceksiniz.

 

 

ALIŞ / GERİ DÖNÜŞ ZAMANI: 10:00 - 17:30   

Ulaşım

Bot